28 Ekim 2009 Çarşamba

Erkekler için Stil

Erkekler için Stil Rehberi
Klasik
Bir takım elbisesi bile olsa jilet gibi ütülü ve temiz olmalıdır. Kravat vazgeçilmezidir. Ayakkabı tercihi bağcıklı modellerdir çünki bunlar takım elbiseleri daha iyi tamamlar. Ayakkabılarının bakımına özen gösterir, hepsi boyalıdır ve giymediği zaman kalıplarıyla saklar.
Maceracı
Hareket rahatlığı sağlayacak kıyafetlerden vazgeçmez. Adeta her an bilmediği bir diyarı keşfe çıkacak gibidir. Ayakkabılarının öncelikle dayanıklı ve konforlu olması önemlidir. Ancak şıklığından da vazgeçmez.
Casual
Tşörtler, sweatshirtler ve kanvas pantolonları tercih eder. Takım elbise giyse bile kravat takmaz. Bağcıklı yada cırt cırtlı casual ayakkabılar stilinin vazgeçilmez tamamlayıcılarıdır. Rahat kalıpları tercih edebilir ancak bu salaşlık değildir. Her zaman kendine has bir stil yorumu vardır.
Rahatına Düşkün
Onun için rahatlık herşeyden önce gelir. Ayakkabı seçerken başkalarının ne düşüneceğini umursamadan hangi modelle rahat edecekse ona yönelir. Eğer giydiği ayakkabıdan memnun olursa ondan duyacağınız cümle bellidir: ' Yürümek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.'Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...